Sıkça Sorulan Sorular | Ela Cards Davetiye

Sıkça Sorulan Sorular


Sıkça Sorulan Sorular ?

Nasıl sipariş verebilirim?
Beğendiğiniz model içerisinde adet ve baskı türlerini seçerek 'hemen satın al' kısmına tıklayarak açılan kısımdaki bilgileri doldurunuz ve en son siparişi gönder kısmına tıklayınız. Gün içerisinde ekip arkadaşlarımız size taslak onayı için geri dönüş sağlayacaktır. Veya 'Whatsapp Sipariş' kısmını tıklayarak whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Siparişim ne kadar sürede teslim alacağım?
Online Satın aldıktan sonra aynı gün içerisinde davetiye tasarımınız mail olarak iletilecektir. Tasarım onaylandıktan sonra baskı özelliğine göre 2 veya 4 iş günü içerisinde davetiyenizi kargoya teslim ediyoruz.

Davetiyelerin kağıt kalitesi nasıl?
Ürünlerimizde kullanılan kağıtların tamamı davetiye baskısına uygun yüksek gramajlı ve kaliteli fantazi kağıtlardır. Düşük gramajlı kağıt kesinlikle hiçbir üründe kullanılmamaktadır.

Davetiyemi baskı öncesi görebilecek miyim?
Evet, siz siparişi verdikten hemen sonra grafikerlerimiz sizin seçtiğiniz ürünü, sizin bilgilerinizle tasarlayarak whatsapp üzerinden bir görsel göndereceklerdir. Siz bilgilerinizi ve tasarımı kontrol edip onayladıktan sonra davetiyeniz baskıya alınacaktır.

Davetiyemde istediğim sözü yazdırabilir miyim?
Evet sitemizden veya kendinizin belirleyeceği herhangi bir davetiye sözünü yazdırabilirsiniz, beğendiğiniz davetiyenin üzerindeki davetiye sözüne bağlı kalmak zorunda değilsiniz.

Davetiyeme hem düğün hem kına bilgilerini yazabilir miyim?
Tabi ki, davetiyenize hem kına hem düğün bilgilerinizi yazdırabilirsiniz. Anne - baba adları, soy isimler, kına, düğün, alay ya da yöreye göre değişebilen tüm bilgileri yazdırıp yazdırmamak tamamen sizin isteğiniz doğrultusundadır. Arzu etmeniz halinde de düğün davetiyesi yanında ilave kına davetiyesi de bastırabilirsiniz.

Hemen Ara

Whatsapp Bilgi