Sıkça Sorulan Sorular | Ela Cards Davetiye

Sıkça Sorulan Sorular


Sıkça Sorulan Sorular ?

Nasıl Sipariş verebilirim?
Beğendiğiniz model içerisinde sipariş oluştur kısmına tıklayarak açılan kısımdaki bilgileri doldurunuz ve en son siparişi gönder kısmına tıklayınız. Gün içerisinde ekip arkadaşlarımız size geri dönüş sağlayacaktır.

Siparişim Ne Kadar Sürede Teslim alacağım?
Online Satın aldıktan sonra aynı gün içerisinde davetiye tasarımınız mail olarak iletilecektir.Tasarım onayaldıktan sonra 2 iş günün içerisinde davetiyenizi kargoya teslim ediyoruz.

Davetiyelerin Kağıt Kalitesi Nasıl?
Ürünlerimizde kullanılan kağıtların tamamı davetiye baskısına uygun yüksek gramajlı ve kaliteli kağıtlardır.Basit A4 kağıdı tarzında kağıtlar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Davetiyemi baskı öncesi görebilecek miyim?
Evet, hatta bunun aksi mümkün değildir ?, siz siparişi verdikten hemen sonra Grafikerlerimiz sizin seçtiğiniz ürünü, sizin bilgilerinizle tasarlayarak mailinize bir resim dosyası atarlar. Siz bilgilerinizi ve tasarımı kontrol edip onayladıktan sonra davetiyeniz baskıya alınır.

Davetiyemde İstediğim Sözü Yazdırabilir miyim?
Evet sitemizden veya kendinizin belirleyeceği herhangi bir davetiye sözünü yazdırabilirsiniz, beğendiğiniz davetiyenin üzerindeki davetiye sözüne bağlı kalmak zorunda değilsiniz.

Davetiyeme Hem Düğün Hem Kına Bilgilerini Yazabilir miyim?
Tabi ki, davetiyenize neyi yazdırıp neyi yazdırmayacağınız tamamen sizin taktirinizdedir. Anne Baba adları, soy isimler, kına, düğün, alay ya da yöreye göre değişebilen tüm bilgileri yazdırıp yazdırmamak tamamen sizin kararınız. Arzu etmeniz halinde de düğün davetiyesi yanında ilave kına davetiyesi de bastırabilirsiniz.

Hemen Ara

Whatsapp Bilgi