E001 | Türkiye'nin En Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Online Davetiye Sipariş Sitesi | Ela Cards Davetiye
Özel Seri E001 Düz Pvc - Orjinal Siyah Paspartu Kağıt Şeffaf Pvc
Ürün Kodu: E001
Fiyat KDV Dahil: 257 TL
1
Ürün Açıklaması

Minimum sipariş adedi 100 adettir.

Teslimat süresi baskı çeşidine göre değişmektedir. Normal baskılar 2 iş günü, özel tasarım veya yaldız baskılar ise 3 ile 4 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Teslimat süreci grafik çalışması (yazı karakteri seçimi, kompozisyon, tasarım vb.) sonlandıktan sonra başlar.

Sipariş formuna doldurmuş olduğunuz bilgiler ile ekibimiz tarafından bir tasarım hazırlanıp size gönderilir. Siz onay vermeden kesinlikle üretime geçilmez. Üretim süreci sizin onay mailinizden sonra başlar.

Normal boya baskılarda baskı ücreti alınmamaktadır. Onay verildikten sonra baskıya girmiş olan davetiyeye ilave edilen adetler için veya ekstra baskılar için baskı ücreti alınır.

Yaldız baskı ücretleri tüm adetler için geçerlidir.

Davetiyeler görselde görüldüğü gibidir. Ekstra zarf, aksesuar içermemektedir. 

Davetiyelerin aksesuarları size ambalajlı olarak gönderilir. Aksesuar takma, bağlama vb. işlemler müşteriye aittir.

İade ve değişimler baskı öncesinde yapılabilir. Ürünler kişiye özel olarak hazırlandığından onayınızdan sonra iade ve değişim yapılamaz.Müşteri Yorumları
Tuğçe
düğün tarihime çok az zaman kalmıştı. davetiye için neredeyse zamanımız yoktu. arkadaşımızın tavsiyesi üzerine sizinle iletişime geçtik. bu stresli süreçte bizi hiç yormadınız ve istediğimiz davetiyeyi en hızlı şekilde bize ulaştırdınız. size ne kadar teşekkür etsek az, aldığınız her kuruş helal olsun. hayırlı işler, bol kazançlar..

Yorum Gönder

Hemen Ara

Whatsapp Bilgi